Vet Assistants İstanbul Logo

Ücretsiz Bilgilendirme Formu

Hizmetimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyat bilgisi almak için hemen formu doldurun!


Köpek Kısırlaştırma Hizmeti

hizmet sayfası

    Hayvanlar bir hayvan severin gözüyle bakıldığı zaman onların en değerli varlıklarıdır. Tıpkı küçük bir bebek gibi her an korunmaya muhtaç canlılardır. Özellikle köpek sahipleri için bu duygusal bağ biraz daha fazladır. Tüm gün işteyken sizin yolunuzu gözlerler. En mutsuz anlarınızda bile size kendini sevdirerek tatlı şirinlikleriyle moralinizi düzeltebilirler. Belki konuşamazlar ama kalpten bağlılık konuşmadan anlaşmaya da yeter. Tüm yaramazlıklarına göz yumarsınız.

     Size amaçsızca sevmenin ne demek olduğunu öğretirler. Sahip olabileceğiniz en güzel mutluluk kaynağıdır ve bu mutluk kaynağına bir zarar gelsin istemezsiniz. Hasta olduğunda iyileşsin diye çırpınır durursunuz. İşler bazen yolunda gitmediğinizde tüm aklınız minik dostunuzda kalır. Bizler, siz değerli dostlarınızla daha iyi bağ kurun diye, tüm hastalıkların ve ileride karşılaşabileceğiniz sıkıntıların önüne geçebilmek adına sizlere köpek kısırlaştırma hizmeti sunmaktayız.

      En yakın dostlarınıza zaman zaman kızsanız da, onların kızgınlık dönemlerinde ne yapmanız gerektiği konusunda aklınızda soru işaretleri varsa ve onların sağlığı açısından bazı problemleri tehdit olarak görüyorsanız; tek yapmanız gereken en yakın sürede bizimle irtibata geçmek olmalıdır. Köpek kısırlaştırma, sanıldığının aksine hayvanın sağlığı açısından da son derece yararlıdır. Bu nedenle sadece kısırlaştırma işlemini plansız üreme olarak değerlendirmemek gerekir.

kışırlaştırma ameliyatı fiyatları     Hayvanınızın ileride karşılaşacağı sağlık problemlerine de öncelikli bir çözüm niteliğinde bakmak gereklidir. Ayrıca hayvanınızın saldırgan tavırlarını bir kenara bırakıp daha uyumlu ve daha sevecen olmasını da sağlarsınız. Böylece doğaya ve yaşam koşullarına adapte olması yönünden de kaliteli standartlar çerçevesinde ömrünü uzatmış olursunuz. Köpek kısırlaştırma hizmeti, son derece yararlı ve sağlıklı bir işlem olması nedeniyle tüm hayvan sahiplerine bu işlemi öneriyoruz.

     Köpek kısırlaştırma son derece ciddi bir iştir. Nasıl ki doğru yapıldığında hayat kurtarırsa, yanlış yapıldığında ya da ameliyat sırasında bir şeyler yolunda gitmediği zaman hayatınızı kâbusa çevirebilir. Küçük dostlarınız sizin en değerli varlığınızdır. Bu en değerli varlıkları da en güvendiklerinize emanet etmek istersiniz. ‘Vetasistants İstanbul’ olarak sizleri hiçbir zaman değerli dostlarınıza karşı mahcup bırakmadık. Karşılıklı olarak bu güveni sağladığımız için sizlere teşekkür ederiz.

Kısırlaştırmanın Faydaları

     Köpek kısırlaştırma işlemi doğru yapıldığı takdirde oldukça faydalıdır. Öncelikli olarak köpek kısırlaştırmayı dişi köpek ve erkek köpek olarak ayırmak isteriz. Çünkü kızgınlık dönemleri ve sağlık yapıları açısından birbirinden farklıdırlar. Dişi köpekler yumurtalık kistine ve rahimde oluşabilecek önemli iltihaplanmalara karşı her zaman tehdit altındadır. Dişi köpeğiniz varsa ve ilk olgunluk dönemine girdiği andan itibaren kısırlaştırma işlemi gerçekleşirse ileride oluşabilecek bu ciddi sorunların önüne kolaylıkla geçilmiş olur.
     Ayrıca rahim kanseri de dişi köpeklerde ilerleyen yaşlarda önemli görülen bir problemdir. Bu nedenle çok geç olmadan dişi köpeklerinizi kısırlaştırmanızı tavsiye ederiz. Köpek kısırlaştırma yararları bakımından erkek köpeklerde de önemli rol oynar. Prostat kanseri ve testislerde oluşabilecek kitleler ve kanserli dokular ne yazık ki erkek köpek sahiplerinin korkulu rüyasıdır. Kısırlaştırma işlemleri sizlere bu gibi durumlardan kurtulma faydasını sağlar.

erkek köpek kısırlaştırma sonrası bakım     Erkek köpeklerde evden kaçma ne yazık ki bu kızgınlık dönemlerinde en sık rastlanan bir problemdir. Evdeyse her bulduğu açık kapıdan sokağa atar kendini, bahçedeyse bu iş zincir kırıp soluğu dişi köpeklerin yanında almaya kadar gider.

      Ayrıca dişi ve erkek köpeklerinizde kısırlaştırma işleminden sonra onların psikolojilerinin daha düzenli hale geldiğini ve olur olmadık zamanlarda hırlama ve huzursuzluk göstergelerinin azaldığını fark edeceksiniz. Bu nedenle köpek kısırlaştırma hem hayvan açısından hem de sahibi açısından oldukça faydalı ve rahatlatıcı bir işlemdir. Unutmayın sadece zamanınızın küçük bir dilimini ayırarak gerçekleştireceğiniz bu işlem dostunuzun ömrünü daha uzun kılacak ve sağlıklı, kaliteli bir yaşam sürmesine katkıda bulunacaktır.
 

Köpek Kısırlaştırma Sonrası Bakım

     Köpek kısırlaştırma işlemi çok uzun sürecek ve ciddi sorunlar yaşatacak bir işlem değildir. Sanıldığının aksine doğru ellerde çok pratik ve kolay bir işlemdir. Kısırlaştırma ameliyatından sonra evcil dostunuza çok iyi bakmalı ve onun çabucak yaralarının kapanması için onunla ilgilenmelisiniz. Ameliyattan sonra dostunuzun sevdiği yemeklerle iştahının düzelmesini sağlayabilirsiniz. Hatta ameliyat sonrası onu bu güzel yemeklerle mükâfatlandırabilirsiniz. Ardından dikişlerini iyileşene kadar düzenli olarak kontrol etmeli ve hayvanınızın ameliyat yeriyle uğraşmaması için bölgeyi kapalı tutabilirsiniz.

     Köpeğiniz bir süre iştahsız ve isteksiz görünebilir. Özellikle erkek köpeklerde bu ciddi bir şekilde hissedilir. Fakat bu durum fazla uzun sürmeyecektir. Köpeğinizin ameliyat izleri çok kısa bir sürede iyileşecek ve normal hayatına devam edecektir. Hatta belki normal kızgınlık hayatından daha rahat bir hayata adım atacaktır. Köpek kısırlaştırma sonrası bakım ve hayvanınıza göstereceğiniz özen konusunda iş biraz da sizlere düşüyor. Yaklaşık bir hafta içinde tüm yaraların kapanması ve köpeğinizin eski sağlığına kavuşması muhtemeldir. Bu durumu kısa bir sürede atlatacağınıza da şüphemiz yok.

Ortalama Kısırlaştırma Ameliyatı Süresi

     Köpek kısırlaştırma ameliyatı süresi minimum 15 dk. Maksimum 60 dakikadır. Bu köpeğin yaşına, cinsine ve cinsiyetine göre değişiklik gösterebilir. Ortalama yarım saatte ileride size ve hayvanınıza sıkıntı yaratacak birçok problemden kurtulmuş olabilirsiniz. Dişi köpekler kısırlaştırma sürecinde daha uzun ve riskli bir çizgide yer alırlar. Yapıları gereği erkek köpeklerden biraz daha geç ameliyat sürecini atlatırlar.

köpek kısırlaştırma
 

Kısırlaştırma Ameliyatı Fiyatı

     Kliniğimiz sizlere vermiş olduğu hizmetler dâhilinde uygun fiyatlara kaliteli işlemler sunmaktadır. Profesyonel ekibimiz ve sağlık personellerimiz ile minik dostlarınızın kısırlaştırma ameliyatlarını uygun fiyatlara gerçekleştiriyoruz. Size uygun fiyat ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için en yakın zamanda iletişim numaralarımızdan bizlerle irtibata geçmenizi tavsiye ederiz. Köpek kısırlaştırma konusunda güveneceğiniz en iyi marka olmanın yanında diğer hizmetlerimiz ile de sizlerin her zaman işlerini kolaylaştıracak ve minik dostlarınızın güvenliğini sağlamaya devam edeceğiz.

 

Üst Kategori Köpek Ameliyatı.

16 Eylül 2016 ( 16.09.2016 ) güncellenmiştir.

HİZMETLERİMİZ

acil veteriner kliniği

Bizi diğerlerinden ayıran hizmetlerimizden bir kısmını sizinle paylaşmamıza izin verin

avcılar veteriner kliniği     ARACIMIZ İLE ALIYORUZ

İstanbul ve yakın bölgelerden aracımız ile alıyoruz. İstanbul dışından gelen hastamızı, Hava alanından aracımız ile alıyoruz.

Vet Assistants İstanbul Veterinerlik       OPERASYON VE TEDAVİ

Tek işimiz Operasyon ve tedavi.Tüm enerjimizi sorunları çözmek için kullanır kendimizi yetiştiririz

vet avcılar       ACİL VE YOĞUN BAKIM

7/24 Deneyimli Hekimler, Deneyimli ekip, Donanımlı yapımız,Çözüm odaklı çalışırız.

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

ayırma çizgisi

Türkiye’nin bir çok iline hizmet vermekteyiz fakat başlıca hizmet alanımız İstanbul’dur.

ADALAR ARNAVUTKÖY ATAŞEHİR AVCILAR BAĞCILAR BAHÇELİEVLER BAHÇEŞEHİR BAKIRKÖY BAŞAKŞEHİR BAYRAMPAŞA BEŞİKTAŞ BEYLİKDÜZÜ BEYOĞLU BÜYÜKÇEKMECE BEYKOZ ÇATALCA ÇEKMEKÖY ESENLER ESENYURT EYÜP FATİH GAZİOSMANPAŞA GÜNGÖREN KADIKÖY KAĞITHANE KARTAL KÜÇÜKÇEKMECE MALTEPE PENDİK SANCAKTEPE SARIYER SİLİVRİ SULTANBEYLİ SULTANGAZİ ŞİLE ŞİŞLİ TUZLA ÜSKÜDAR ÜMRANİYE ZEYTİNBURNU

HEMEN BİLGİ ALIN

Separator

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen aşağıda ki formu doldurun.